Jak bardzo ubóstwiacie jechać po naszych polskich drogach? Rzecz jasna chodzi o te wszelkie dziury. Dlaczego po wszelkiej zimie mamy wybitnie obszerny wysyp ekip, które poprawiają te nasze sławne drogi. Z jakiego powodu nie możemy mieć zwyczajnych dróg?

Bodajże taki rwetes będzie póki o wygranej w przetargu będzie decydowała cena. Domieszki kosztują i całkowicie znamy, iż za niesłychanie porządną jakość wypada zapłacić. Jeśli na chwilę obecną mamy taka sytuację, że zarabia niniejszy, jaki świadczy najmniejszą cenę, to na czym oszczędza?

Na bank na towarach. Z jakiego powodu nie na pracobiorcach? Albowiem to aktualnie dawno istnieje na niezwykle cienkim poziomie i w tym miejscu już nie da się do głębi nic wyciągnąć. Znacie co rozwściecza najniezwyklej? To, że matoły, jakie rządzą naszym krajem do głębi wiedzą, że za te całe oszczędności i tak zapłacimy wszyscy.

Z jakiego powodu nie wolno w gruncie rzeczy ustawić prawa, by firma, która spełnia taką drogę opłacała przypuszczalne naprawy? Wolno bezsprzecznie, niemniej jednak jak by owo wkroczyło w życie, wówczas realizacja takiej drogi nader by gwałtownie poszło do góry. Ani chybi jakość takiej drogi by znacznie się podniosła.

, , , , , ,
Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.