Szkolenia biznesowe dla niezmiernie dużej ilości jednostek są aktualnie typową stratą czasu. Z jakiej przyczyny rzeczone persony tak traktują szkolenia, które rzeczywiście są w pełni czymś drugim. Z jakiej przyczyny szkolenia, na jakie winno się uczęszczać z ogromnie wielką ochotą tak do siebie odstraszają?

Na ogół motywem takiego stanu jest bardzo niedobry dobór szkolenia do pracownika. Posyła się pracownika z oddziału handlowego na biznesowe szkolenia z przewodzenia. Bezspornie może to zostać spowodowane tym, iż niebawem taki pracobiorca obejmie kompletny dział i wskutek tego oczywiście został skierowany na te rzeczowe szkolenie.

Wiele osób jeśli nie wie, iż dane nauczanie będzie im należyte, w takim przypadku zaczyna traktować je za coś w rzeczywistości bezcelowego. Coś co jest wyłącznie utratą czasu, a czasami i pieniędzy. Pożądane byłoby dlatego przed posłaniem pracownika na biznesowe szkolenia rzetelnie go oznajmić, czemu jest ekspediowany na takie szkolenia.

Ani chybi są takie szkolenia, że nic nie przekona pracownika o ich trafności. Mam w tym miejscu na rzeczy szkolenia bhp. Nikt zapewne nie ma obiekcji, że bezpieczeństwo w robocie jest niezmiernie ważne, a mimo to z reguły takie szkolenia są percypowane jako zwykła strata czasu i pieniędzy.

, , , , , ,
Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.