Nader pragniemy stać się znakomitym zawodnikiem, ewentualnie bardzo marzy nam się bycie świetnym muzykiem. W istocie, nie ma w pełni znaczenia kim byśmy potrzebowali zostać. W wszystkim wypadku, jeśli marzy się nam bycie najlepszym, bądź przynajmniej wybitnie porządnym, w takim razie musimy poświęcić w rzeczywistości od groma czasu i zaangażowania.

Nawet persony obdarzone gigantycznym geniuszem muszą bardzo sporo ćwiczyć, by nie stanąć w miejscu. Oczywiście będzie im dużo prościej osiągnąć cel, natomiast jeśli ledwo zakończoną uczyć się, wobec tego w którymś miejscu zabraknie im nawet ich kolosalnego geniuszu. Nie ma absolutnie tutaj znaczenia czy chodzi o wspomnianą piłkę, granie na gitarze, zasadnicze jest owo, by nie kończyć się kształtować, a bez ćwiczeń, lekcji na gitarze nadejdzie okres, iż staniemy w miejscu.

Wtedy inni, którzy niezmiernie silnie trenowali, rozpoczną nas powoli przewyższać i zostawiać w tyle. Osiągnięcie sukcesu przez cały czas jest sporo łatwiejsze aniżeli zachowanie danej pozycji lidera. Skutkiem tego też powinno się zawsze pomnieć o szkoleniu.

To przyzwoli nam doskonalić swój polot oraz permanentnie się poprawiać. Pod żadnym pozorem nie można być tak dobrym, żeby nie móc być jeszcze lepszym.

, , , , , ,
Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.