Od groma razy podczas konwersacji na gg ze znajomymi dostrzegam, że stosują oni różnorakie skróty. Bez wątpienia dla nich jest owo niezwykle proste. Ja zazwyczaj po przeczytaniu bieżącego skrótu muszę zadać pytanie o co chodziło.

Skrótów tych wyszkolili się bezspornie od własnych dzieci. Dziwne jest owo, że nastolatki gruntownie się rozumie korzystając z takich kwestii. Kiedy dojrzały stanie nieopodal, w takim przypadku nawet bez wyjątkowego mącenia da się przy nim rozmawiać na różnorodne przedmioty, aby bieżącego nie załapał.

Jaki jest z tej przyczyny dylemat? No później takie skrótowe myślenie poczyna się przesuwać w różne miejsca. Orientacyjnie na forach www nie odszukasz u takiej persony nadto rozbudowanego tematu, a jedynie: atest, albo psychotest. I teraz bądź w tym miejscu mądry i przypuszczaj co przeczytasz w teraźniejszym temacie.

Zamiast zapisać przyzwoity temat dla jakiegoś dylematu przytaczają pewien, czasem dwa wyrazy i są bardzo zadowoleni. A jeno zwróć uwagę, iż być może powinno się przejrzyściej się wyrażać.

, , , , , , , ,
Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.