Jak sporo godzin jesteście w Internecie? Na przeróżnego wariantu forach, chatach albo witrynach społecznościowych? Dlaczego pytam. Dojrzałem, że wybitnie sporo osób, które da się systematycznie spotykać w tamtych miejscach, nade wszystko na chacie, poczyna notorycznie stosować dialektu sieci.

Zamiast napisać zaraz wracam, piszą zw, systematycznie pojawiają się takie btw czy też omg itp. Czyni się to w związku z tym, ażeby trochę prędzej napisać. Ktoś kto pierwszy raz wstąpi w takie miejsce, zatem nadzwyczaj systematycznie całkiem nie ma pojęcia o co chodzi. Nie jest owo chyba nazbyt normalne. Kompletnie dostrzegam oszczędności w czasie, lecz po pewnym czasie to się przenosi np. na fora.

Popadnie taki oszczędzający na czasie i nazywa temat okęcie, w opisie napisze kilka btw i później oczekuje, iż ktokolwiek mu pomoże, na ogół w nieco minut po założeniu niniejszego tematu.

Nie wiem, wszak jak spostrzegam taki temat spa, wówczas go se opuszczam i idę do sąsiedniego. Podobnie cenię osobisty czas i to bardzo szanuję, skutkiem tego nie będę trwonił go na frapowanie się w czym jest kwestia.

, , , , , , , , ,
Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.